ZÁKAZNÍCI Z ČR

Informácie o platbe

PLATBA ZA TOVAR - v EURÁCH:


Vopred prevodom na účet FIO banky CZ9220100000002101137937, zákazník tu neplatí žiadne bankové poplatky za prevod peňazí - ide o vnútroštátnu platbu. Platba v EURÁCH

 

Platby v mene EUR robte ako SEPA platbu v rámci Slovenska:

IBAN účtu: CZ9220100000002101137937
SWIFT (BIC)kód: FIOBCZPPXXX
názov účtu: Mgr. Lenka Žáčková           
názov banky: FIO banka a.s.

 

SEPA PLATBA VOPRED (SLOVENSKO)

Objednaný tovar zasielame na území Slovenska zákazníkom iba na základe predchádzajúcej SEPA platby, vopred prevodom v prospech nášho účtu. Pre prevedenie platby použite údaje, ktore vám budú zaslané e-mailom po zadaní objednávky na Váš email.

Pri financování prevodom zo Slovenska sa naša firma odmieta podieľať na úhrade bankových poplatkov za Medzinárodný platobný styk. Je nutné aby pri zostavovaní príkazu na úhradu bolo použité typ poplatku "OUR" a platbu je potrebné vykonať výhradne ako SEPA platbu v rámci Slovenska nie ako platbu do zahraničia. Pokial teda nebude na náš účet pripísaná kompletné ciastka z potvrdenej objednávky, bude platba vrátená a tovar nebude dodaný.

Neposielame NA DOBIERKU, so zreteľom k vysokej cene dopravného a zlé skúsenosti so zákazníkmi, ktorí si neprevzali či nevyzdvihli balíky a pôsobili nám tým nemalé straty.

Ak máte o naše produkty vážny záujem, iste pochopíte, že nechceme riskovať, že si zásielku neprevezmete, či už zo zábudlivosti, či roztržitosti a naše zvieratá zostanú v nevyhovujúcich podmienkach skladu prepravca, či nevyzdvihnutá vôbec. 

Naši zákazníci sa nemusia obávať, že by sme im tovar neposlali. Našim záujmom je dodať kvalitné a funkčné biologické preparáty. Súčasně chceme aby zákazníci mali tiež zodpovednosť a tým, že za tovar zaplatí vopred, že budú na svoj balíček čakať.

 

DODANIE BEZ DPH

Vývoz do členského štátu EÚ je pre osobu registrovanú k DPH s nárokom na odpočet DPH. Pokiaľ ste platcami DPH a do objednávky napíšete svoje DIČ, vystavíme faktúru bez DPH. To či ste oprávnený si overíte tu

 


Do uzávierky objednávok na bioagens do skleníkov na 27. týždeň zostáva:
01
h
:
44
m
:
44
s