ZÁKAZNÍCI Z ČR

O nás

   Špecializujeme sa mi. na poradenskú činnosť formou diagnostiky chorôb a škodcov rastlín (sme držiteľmi Osvedčenia o odbornej spôsobilosti na nakladanie s prípravkami na ochranu rastlín III. stupňa, podľa § 86 ods. 3 zákona č. 326/2004 Zb. V znení neskorších predpisov ). V nadväznosti na túto činnosť ponúkame predajný servis prípravkov na ochranu a výživu rastlín so zameraním na biologické metódy. Pre záujemcov zabezpečujeme dodávku príslušných bioagens (osičky, hlísty, dážďovky, draví roztoče) a prostriedkov ochrany pred škodlivými organizmami a chorobami. Prostredníctvom zásielkovej služby zasielame tento sortiment do SR. Snažíme sa o ponuku čo najväčšiu škály biologickej ochrany pre dom aj záhradu. Uvidíte, že sa aj vaše okolie môže stať prírodné, vzrušujúce, harmonickú a plodnú záhradou so zdravými plodinami ...

"Sme presvedčení, že v súčasnom modernom poľnohospodárstve možno nahradiť chemické pesticídy účinnými biologickými alternatívami, ako je užitočný hmyz, makroorganizmy a pasce. Skúste to tiež a nahraďte postreky a chémiu biologickými predátormi. Sledujte fascinujúce proces, kedy sú laboratórne kultivované bioagens v prvotriednej bojovej kondícii nasadené k boju so škodcami rastlín ...
V súčasnej dobe je už všeobecne známe, že využívanie biologických kontrolných opatrení, ako sú napríklad makroorganizmy, ponúka vysoko efektívny nástroj v rámci programov ekologického poľnohospodárstva aj drobné domácej produkcie a naprieč konvenčným poľnohospodárstvom vôbec."

 Celosvetový dopyt po ekologickej forme výroba potravín s minimálnym alebo vôbec žiadnym dopadom na životné prostredie sa zvyšuje. Budeme sa snažiť našej osvetou a propagáciou ekologickej formy produkcie poľnohospodárskych plodín ponúknuť také produkty a výrobky, ktoré predstavujú rozumné a účinné alternatívy k chemickým pesticídom.

 Stále sa usilujeme o to, byť nepostrádateľným partnerom ako pre komerčné pestovateľov ovocia a plodín na ornej pôde, vinárov a ekologických poľnohospodárov, tak pre prevádzkovateľov športových zariadení a golfových ihrísk vo veciach prirodzenej ochrany proti škodcom a zachovanie zdravia obyvateľstva prostredníctvom zdravého prístupu k pôde.

Nie sme len obchodníci, sme predovšetkým Rostlinolékari. Nesnažíme sa len predávať veľké množstvo prostriedkov bez hlbšej motivácie a nejde nám o obraty. Zaujíma nás, ako sa práve u vás ten ktorý prípravok či preparát osvedčil. Či sa podarilo nad škodcom či chorobou zvíťaziť, alebo či bude potrebné navrhnúť iné opatrenia. Sme radi za spätnú odozvu od našich zákazníkov, keď nám zavolajú či napíšu a podelí sa s nami o svoje postrehy a skúsenosti. Sme k dispozícii v sobotu či v nedeľu. Môžete nám zavolať, napríklad priamo zo záhradky. Môžete nám napísať s čím sa práve stretávate, alebo či vám nie je jasné niečo z návodu na použitie. Poradíme vám a odporučíme najlepšie riešenie aj pre ten váš problém. Sme tu pre vás, neváhajte sa na nás obrátiť!

Mgr. Lenka Žáčková, za tým BIOAGENS

 


Firma Mgr. Lenka Žáčková 
je členem Hospodářské komory ČR.

Při své činnosti se řídí Etickým kodexem člena Hospodářské komory ČR

Člen Hospodářské komory ČR


Do uzávierky objednávok na bioagens do skleníkov na 23. týždeň zostáva:
00
h
:
06
m
:
03
s