Příjem objednávek na živé organismy až na 28. týdenUpozorňujeme zákazníky, že vzhledem ke státním svátkům ve 27. týdnu a ke skutečnosti, že se dnem volna zkrátí doba na dodání a prodlouží se víkend a vyřizování objednávek na živé organismy trvá 7 dní, přijímáme objednávky na BIOAGENS až na 28. týden.

Steinernema feltiae


PopisHlísty sú známe ako nebezpeční parazity stavovcov vrátane človeka alebo ako škodcovia rastlín. Nematódy (hlísty) rodu Steinernema feltiae je parazity, ktorý parazituje v larvách hostiteľských druhov smutnic. Infikované larvy smutnic sa sfarbí do žlto-hneda, do 2-3 dní po parazitaci hynú a v ich telách prebieha vývoj ďalšej generácie nematód. Tak dochádza k redukcii napadnutiu rastlín smutnicemi. 
 
Podpora a ochranaVšetky druhy parazitických hlíst sa dodávajú vo vlhkom práškovom či granulovanom substrátu (prípravok Nemaplus), ktorý sa pri aplikácii najprv rozmieša s vlažnou vodou a po chvíli sa aplikuje zálievkou alebo postrekom do vlhkej pôdy. Nematódy pri aplikácii nesmie vyschnúť a byť dlho vystavené slnečnému žiareniu.

Ponrava napadená parazitickými hlísticemi

 

 

Preparát môžete zakúpiť celoročne. Objednávku môžete uskutočniť pod textom ...

 

 

ZÁKAZNÍCI Z ČR

Služby zákazníkom

PORADŇA: +420 608 748 548

B I O A G E N S
biologická ochrana rastlín

  • - Konzultačné služby v oblasti ochrany rastlín. 
  • - Dodávka a predaj prostriedkov biologickej ochrany rastlín.


TELEFON / E-MAIL / CHAT

OBJEDNÁVKY DO ŠTVRTKA

PLATOBNÁ METÓDA

Tovar zasielame do SR