Expedice objednávek se živými organismy přesunuta na 20. týdenUpozorňujeme zákazníky, že vzhledem ke státním svátkům v květnu a ke skutečnosti, že vyřizování objednávek na živé organismy trvá 7 dní, bude prodej BIOAGENS zahájen od poloviny května. NEPLATÍ PRO HLÍSTICE A OSTATNÍ SORTIMENT. V případě nejasností nás kontaktujte.

Steinernema feltiae


PopisHlísty sú známe ako nebezpeční parazity stavovcov vrátane človeka alebo ako škodcovia rastlín. Nematódy (hlísty) rodu Steinernema feltiae je parazity, ktorý parazituje v larvách hostiteľských druhov smutnic. Infikované larvy smutnic sa sfarbí do žlto-hneda, do 2-3 dní po parazitaci hynú a v ich telách prebieha vývoj ďalšej generácie nematód. Tak dochádza k redukcii napadnutiu rastlín smutnicemi. 
 
Podpora a ochranaVšetky druhy parazitických hlíst sa dodávajú vo vlhkom práškovom či granulovanom substrátu (prípravok Nemaplus), ktorý sa pri aplikácii najprv rozmieša s vlažnou vodou a po chvíli sa aplikuje zálievkou alebo postrekom do vlhkej pôdy. Nematódy pri aplikácii nesmie vyschnúť a byť dlho vystavené slnečnému žiareniu.

Ponrava napadená parazitickými hlísticemi

 

 

Preparát môžete zakúpiť celoročne. Objednávku môžete uskutočniť pod textom ...

 

 

ZÁKAZNÍCI Z ČR

Služby zákazníkom

PORADŇA: +420 608 748 548

B I O A G E N S
biologická ochrana rastlín

  • - Konzultačné služby v oblasti ochrany rastlín. 
  • - Dodávka a predaj prostriedkov biologickej ochrany rastlín.

 

OBJEDNÁVKY DO ŠTVRTKA

PLATOBNÁ METÓDA

Tovar zasielame do SR